5 400 ₴

від

вантажопідйомність

2-3 тонни

довжина вил

1500 мм

виробники

Рокла гідравлічна

– це надійне допоміжне обладнання для транспортування різних вантажів в межах складу. Пристрій значно полегшує роботу з навантаження-розвантаження і переміщення товарів. Особливістю візки є висока вантажопідйомність – 2500 кг.  Дане вантажопідйомне обладнання є ефективним засобом механізації для будь-якого складу. Компактність і мобільність дозволяють використовувати його в невеликих приміщеннях. Повне ручне управління дає можливість навіть недосвідченому співробітнику впевнено маневрувати візком.

1

Зручний важіль управління має 3 позиції: підйом, нейтральне положення і опускання.

2

Швидкість опускання контролюється при будь-яких навантаженнях. Підпружинена рукоятка повертається в вертикальну позицію після її відпускання. Товщина ручок і їх форма розроблені так, щоб в процесі експлуатації оператор втомлювався якомога менше.

3

Рокла гідравлічна протестована для понад 600 000 циклів роботи насоса. Закрита конструкція гідровузла надійно захищає від можливих поломок або пошкоджень такі вразливі його частини, як клапани і важелі.

4

Міцна рама з поперечними сполучними елементами забезпечує неперевершену міцність і довговічність. У механізмі підйому використовуються деталі з кованої сталі. Для більш легкого управління і контролю рокла гідравлічна оснащена великими (180 мм) керманичами колесами. Для рульових і вантажних коліс використовуються матеріали найвищої якості, які знижують опір коченню, забезпечують колесам довговічність, а візку – малошумну роботу і легкість в управлінні. Для забезпечення постійного контакту з поверхнею колеса шарнірно зчленовані, що дозволяє уникнути розподілу ваги вантажу тільки на одне колесо. Захисні ковпаки оберігають підшипники і вісь рульових коліс від забруднення і бічних ушкоджень при ударі.

5

Кронштейни кріплення осі вилки вантажних коліс, підйомний носок і підкатною ролик сконструйовані з розрахунком на максимально довговічну роботу і ударостійкість. Комбінований ефект для оператора – вільний вхід і вихід візки навіть при порожньому піддоні. Нижнє положення вил становить всього 75 мм, що забезпечує легкий доступ до ушкоджених або важко доступним піддонів.

Рокла гідравлічна

Чому варто звернутися до нас?

Внутрішній контроль якості:

ми не закуповуємо другосортну продукцію

Гарантовані строки

і розвинене післяпродажне обслуговування

Оптові закупівлі у постачальників

а тому – низькі ціни в роздріб

Уміння вислухати

і зрозуміти покупця

Регулярні сезонні акції

з великими знижками

Протягом тривалого часу компанія «СЕЛФМУР» є одним з незаперечних лідерів на ринку постачання обладнанням для магазинів, офісів, складських та торгових приміщень, логістичних комплексів. За цей час ми домоглися найсерйозніших успіхів, а пропонована нами продукція була по достоїнству оцінена клієнтами і набула широкого поширення в різних сферах діяльності.