СЕЛФМУР

Технічне обслуговування офісів

Замовити організацію і проведення високоякісного технічного обслуговування офісів в місті Днепр за низькими цінами і з гарантією результату можна в компанії Селфмур, співробітники якої мають значний досвід в роботі з будівлями будь-якого масштабу і складності.


Наші фахівці приїдуть до вас на об’єкт в зручний для вас час і проведуть заходи з моніторингу, налагодження та контролю справності всіх елементів інженерних комунікацій оперативно і якісно, ​​незалежно від масштабів приміщення. В послуги з технічного обслуговування офісних приміщень будівель також входить спектр робіт по дрібному ремонту меблів, офісної техніки, лагодження несправностей дверей, вікон, косметичний ремонт стін, підлог, фасадів, моніторинг та налагодження покрівлі, ліфтів. Вартість робіт обговорюється з кожним замовником індивідуально.

Дрібний ремонт і обслуговування торгових приміщень

Ремонт приміщень періодично необхідний як офісах, так і торгових залах при цьому зовсім не обов’язково здійснювати капітальний ремонт. Невеликий ремонт комерційних приміщень дозволяє підтримувати об’єкти комерційної нерухомості будь-яких площ у відмінній формі, незалежно від інтенсивності потоку клієнтів. Своєчасний дрібний ремонт приміщень – це суттєва економія стану на серйозне оновлення інтер’єру, а також безпеку співробітників і відвідувачів. Сервіс Селфмур допоможе швидко і просто вирішувати всі організаційні питання, пов’язані з міні-ремонтом.

 • Ремонт вентиляції
 • Настройка замку на кожній окремій двері
 • Установка дзеркал
 • Обробка карнизів і плінтусів
 • Оптимізація опалення
 • Кладка плитки
 • Поклейка шпалер
 • Створення стелі
 • Складання системи меблів
 • Оновлення сантехнічного профілю
 • Електромонтажні роботи та роботи по забезпеченню технічного обслуговування
 • Укладання ламінату установка люстри
Технічне обслуговування офісів

безпека угоди

гарантія якості

Технічне обслуговування офісів

працюємо за гнучким графіком

зручні варіанти співпраці

Технічне обслуговування офісів

У базі даних Селфмура

є фахівці різного профілю

Технічне обслуговування офісів
4 причини

вибрати нашу компанію

3 причини
ремонт вантажної техніки

вибрати нашу компанію

1 причина

Ремонт приміщень в робочий час без зупинки діяльності

2 причина

Дрібний ремонт приміщень у вечірній час, після закінчення робочого дня

3 причина

Ремонт приміщень в нічний час

4 причина

Дрібний ремонт приміщень у вихідні та святкові дні
Технічне обслуговування офісів
Вигоди

ремонту приміщень

Одне з головних переваг роботи з сервісом СЕЛФМУР – це безпека угоди і гарантія якості. А при необхідності, ви завжди можете перейти від разових замовлень, які виникають час від часу, і кожен раз вимагають пошуку нового фахівця, перейти на постійну співпрацю з оплатою робіт за фактом, згідно з обсягом наданих послуг.


Ви завжди можете бути впевнені в професіоналізмі співробітників, яких вибираєте через наш сайт, а також отримувати допомогу фахівців різного профілю саме тоді, коли вам це потрібно, не переплачуючи їм, коли вони не потрібні.


Договір про надання послуг і передачі частини непрофільного функціоналу фірми на аутсорсинг дозволяє вам контролювати свої витрати, офіційно звітуючи перед перевіряючими органами, а також надає вибір оплати рахунку. Ви не витрачаєте кошти компанії на оплату відпусток, лікарняних, податків і відрахувань до фондів. Ви платите тільки за послуги, які вам необхідні, і які ви реально одержуєте.

Передзвонимо Вам?

Залиште заявку зараз і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом!